3. Ahilik Buluşmaları Programımızı Gerçekleştirdik

Girişimci İş Adamları Vakfı Gebze Şubesi Ahilik Buluşmaları Kapsamında bir araya geldi. Bu ayki Ahilik Buluşmaları Programının konuğu KAWAİ Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Seçer oldu.

Gebze Gençlik Merkezi HAS odasında sıcak ve dostane bir ortamda gerçekleşen buluşmaya KOSGEB Başkanı Hakan DEMİRCİ, MÜSİAD Gebze Şube Başkanı Serkan Beyaz, Gebze Gençlik Merkezi Müdürü Köksal Turan’ın yanı sıra Gebze’de bir çok genç iş adamı ve esnaf katıldı. Program Giv Gebze Başkanı Yavuz Kuş’un selamlama konuşması ile başladı.

Krizde Büyümek ve Ekonomi yönetimi üzerine seminer veren Ali İhsan Seçer, Ayrıca yurt dışı tecrübelerini paylaştı. Gençlere hedeflerini belirleme ve girişimcilik üzerine önemli tavsiyelerde bulunan KAWAİ yönetim kurulu başkanı, Türkiye’nin ve Gebze’nin girişimciliğe ne kadar musait olduğunu ve devlet desteklerinden yararlanmak için gençlere önemli bilgilerini paylaştı.

Programın son bölümünde Kosgeb ve Giv Gebze’nin düzenlemiş olduğu Uygulamalı Girişimcilik Eğitiminde başarılı olanlara sertifikaları verildi. Program Girişimci İşadamları Vakfı Gebze Başkanı Yavuz Kuş’un KAWAİ Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Seçer’e plaket vermesiyle sona erdi.