Ahilik Buluşmalarının Nisan Ayı Konuğu Nail Çiler Oldu

Girişimci İşadamları Vakfı Gebze Şubesinin Nisan ayı  “AHİLİK BULUŞMALARI”nın konuğu Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı NAİL ÇİLER oldu. ‘GEBZENİN ÜLKE EKONOMİSİNDEKİ YERİ’ üzerine gerçekleştirilen sunum Gebze den birçok işadamı ve girişimci tarafından ilgiyle dinlendi.

            Açılış konuşmasını Girişimci İşadamları Vakfı Gebze Şube Başkanı Yavuz KUŞ’un Vakfın tanıtımı ve misyonu üzerine bilgilendirme konuşması ile başlayan gecede özellikle ‘GİRİŞİMCİLİK’ kavramının ülkenin ekonomik gelişmesine katkıda çok stratejik bir kavram olduğuna vurgu yapıldı.  

          Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı NAİL ÇİLER, Gebze Ticaret Odası’nın faaliyetleri hakkında bilgi vererek başladığı konuşmasına Gebze’nin özellikle Türkiye’nin sanayi başkenti olduğu OSB ve üretim tesisleri ile ülke ihracatının önemli bir yükün taşıdığını söyledi. Gebze’nin Yeni Girişimciler için çok önemli fırsatlar sunduğunu bünyesinde kurulu bulunan TÜBİTAK, GYTE, BİLİŞİM VADİSİ, TÜSSİDE v.b. kurumlar Girişimciler için birer fırsat olduğunu söyledi. İstanbul’dan sonra ülke GSMH’sine en büyük katkının bölgemizden sağlandığını, daha fazla yatırım sağlanması için özellikle alt yapı yatırımlarının arttırılarak devam etmesi gerektiğine vurgu yaptı.

Program Girişimci İş Adamları Vakfı Gebze Başkanı Yavuz KUŞ'un Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail ÇİLER'e plaket vermesiyle sona erdi.